طراحی، ساخت، تولید و خرید ماشین آلات صنعتی

محصولات

طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی، بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

اشتراک گذاری در

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

دستگاه شستشوی سبزیجات

دستگاه شستشوی سبزیجات

مناسب جهت شستشو، آبکشی و ضد عفونی کردن انواع سبزیجات برگی، ریشه ای، ساقه ای و برگ پهن مانند کاهو و اسفناج ، سالاد و صیفی جات است .

دستگاه شستشوی سبزیجات با گردش آب در محیط بسته، مداری و آب بندی شده هم در مصرف آب صرفه جویی می کند و هم عملیات شستشو را به طور کامل انجام می دهد.

دستگاه شستشوی سبزیجات از یک وان ذخیره، لوله کشی آب مدار بسته، بلوئر و هوا ساز، پمپ گردش آب فشار قوی و  پره های گردان ساخته شده است که در حین عملیات شستشو هیچ آسیبی به محصول شسته شده نرسد و تمام گل و لای، ناخالصی ها و آلودگی ها ی موجود بر روی سبزی و میوه جات از بین رود.

بدنه دستگاه شستشوی سبزی از استیل 304 ساخته شده است که کاملا بهداشتی و مقاوم در برابر ضربه و ضد زنگ می باشد که وظیفه ی انتقال محصولات شسته شده را به بیرون PVC نوار نقاله ی نصب شده بر روی دستگاه از جنس از دستگاه دارد.

مصارف دستگاه شستشوی سبزیجات

عمده مصرف دستگاه شستشوی سبزی برای رستوران ها، مشاغل خانگی، بنگاه های زود بازده، شرکت ها، کارخانه جات و کسب و کار های موفق پیشنهاد می شود.

دستگاه شستشوی سبزیجات با بکارگیری نیروی الکترومکانیک، توانایی بسیار بالایی در شستشوی میوه و سبزی جات در ظرفیت های بالا دارد . به علت طراحی خاص و سیستم عملکرد دقیق آن هیچ آسیبی به محصول نمی رسد و به وسیله ی نوار تعبیه شده بر روی دستگاه میوه و سبزیجات شسته شده به دستگاه شستشو و آبکشی بعدی منتقل می شوند.

خط شستشوی سبزیجات

خط شستشوی سبزی و میوه جات می تواند در ابتدای خطوط تولید مانند: خط تولید آبلیمو، خط تولید لواشک، خط تولید آبلیموی تازه، خط تولید سالاد الویه، سالاد فصل و انواع خطوط تولید که در آن میوه و سبزیجات استفاده شده است، بکار گرفت.

قیمت دستگاه شستشوی سبزیجات

جهت استعلام قیمت دستگاه شستشوی سبزیجات و خرید دستگاه شستشو سبزیجات با مشاورین ماشین سازی آریان زاگرس تماس حاصل نمایید.

منابع طبیعی امانتی است که از گذشتگان به ما رسیده، آن را سالم به آیندگان تحویل دهیم .

 

مقالات سایت
دستگاه بسته بندی