طراحی، ساخت، تولید و خرید ماشین آلات صنعتی

محصولات

طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی، بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

اشتراک گذاری در

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

دستگاه سبزی خشک کن

دستگاه خشک کن سبزیجات

دستگاه سبزی خشک کن مناسب برای خشک کن انواع سبزی می باشد.این دستگاه کلاما به صورت تمام اختصاصی زیر نظر مهندسین مجرب ماشین سازی آریان زاگرس طراحی گردیده است.

طراحان و مهندسین زاگرس ماشین کرج با توانائی خلق و ایجاد طرحی نو از صنعت در زمینه خشک نمودن انواع ،سبزیجات ،غلات و دیگر محصول ها توانسته اند دستگاهی با کیفیت و کاملا مکانیزه برای آسان نمودن دغدغه های تولید کنندگان در زمینه های میوه جات و صیفی جات ودیگر محصول ها تولید نمایند.

دستگاه سبزی خشک کن

دستگاه خشک کن سبزی مخصوص خشک نمودن تمامی خشکبار خلال بادام،خلال پسته،کشمش وغلاتی همچون گندم وجو،برنج ذرت وتمامی دانه میباشد.

نحوه عملکرد و کارایی دستگاه سبزی خشک کن

 • دستگاه خشک کن سبزیجات به صورت الکترو مکانیک بوده و سیستم حرارتی خشک کن سبزی صنعتی به چند نوع، برابر با سلیقه مشتری و مصرف کننده  با مشعل گاز سوز و یا گازوئیل سوزو المنت برقی میباشد.
 •  کوره ماشین از جنس استنلس استیل مرغوب ومقاوم در برابر حرارت بالا میباشد و ماندگاری حرارت در کابین خشک کن به وسیله دو جداره بودن دستگاه میباشد تا بتوان با حداقل سوخت مصرفی داخل کابین را تا دمای دلخواه برای خشک نمودن محصول فراهم کرد.  
 • حرارت حاصل از سوخت ویا المنت برای خشک نمودن محصول در دستگاه فوق به صورت غیر مستقیم ویکسان در تمامی محفظه خشک کن صنعتی به گردش در میآید تا محصول ویا محصولات با بهترین کیفییت تخلییه آب شده و با رنگی مطلوب حاصل از یکنواختی گردش هوا با حفظ شکل  ظاهری آماده برای مراحل بعدی شود.
 • ماشین خشک کن کابینتی دارای چند واگن بنابر سفارش مشتری بوده که هر واگن دارای قفسه هائی میباشد برای جای دادن محصول با جنس توری جهت گردش هوا در تمامی قفسه ها.
 • هر واگن این محصول به صورت کشوئی ویا چرخ دار میباشد  تا هنگام تخلییه محصول خشک شده بتوان به ساده ترین شکل ممکن تمامی محصول را برای بسته بندی ویا پودر نمودن به بیرون از خشک کن انتقال داد.
 •  کیفییت سبزی و محصولات خشک شده توسط دستگاه خشک کن به صورتی بوده است که محصول  را میتوان به صورت بسته بندی در معرض دید مصرف کننده  گذاشت.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه سبزی خشک کن :

 1. داری 18ماه گارنتی و 10سال خدمات پس از فروش می باشد.
 2. در صورت خراب شدن سبزی خشک کن فوق اعزام اپراتور کمتر از 48 ساعت
 3. تمامی لوازم یدکی در کارخانه آریان زاگرس موجود
 4. اکثز مواد اولیه استفاده در تولید محصول فوق از بهترین مواد اولیه اروپایی و ایرانی می باشد..
 5. محبث بهینه سازی انرژی در آن رعایت شده است.
 6. داری استاندارد ملی ایران و تائید های اروپایی می باشد.
 7. مشابه نمونه آلمانی می باشد.

قیمت دستگاه سبزی خشک کن

برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب استعلام قیمت دستگاه سبزی خشک کن و مشاوره با ما تماس بگیرید.

تلفن : 02634716952 تلفکس : 02634716956  همراه : 09123634345 09123638781

 

مقالات سایت
دستگاه بسته بندی