طراحی، ساخت، تولید و خرید ماشین آلات صنعتی

محصولات

طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی، بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

اشتراک گذاری در

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

انواع دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک انواع مختلفی دارد که برای کشیدن نایلون به دور محصولاتی مثل آب معدنی، بطری، کنسرو، نوشابه و… می باشد.

انواع دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک با توجه به نیاز مشتری طراحی و تولید می شود. انواع دستگاه شیرینگ پک مدل های متفاوتی دارد که در ادامه به انواع دستگاه شرینک پک و توضیح آنها می پردازیم.

انواع دستگاه شیرینگ پک عبارتند از:

  1.  دستگاه شیرینک اتوماتیک
  2.  دستگاه شیرینک پک نیمه اتوماتیک

انواع دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک:

در انواع دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک ،نیازی به فردی به عنوان اپراتور و کاربر دستگاه برای کشیدن نایلون بر روی محصول و ارسال آن به سمت کوره جهت حرارت را ندارد.

توضیحات قیمت و خرید دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک:

انواع دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک ،همانگونه از نامش پیداست دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک بوده و همه مراحل توسط خود دستگاه انجام نمی گیرد و نیازمند اپراتوری جهت قرار دادن نایلون بر روی محصول و برش نایلون با زدن کلید تعبیه شده توسط کاربر و در نهایت هدایت آن بر روی ریل به سمت کوره می باشد. کار با این دستگاه نیاز به حداقل یک اپراتور دارد.

معرفی بهترین انواع دستگاه شيرينک پک :

دستگاه بسته بندی شرینک پک که به انواع دستگاه شیرینگ پک یا شرینگ پک نیز معروف است جهت بسته بندی انواع کارتن ،جعبه ظروف مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.شرینگ کردن محصولات به عملیاتی گفته می شود که به جمع شوندگی پلاستیک بر اثر حرارت، دور تا دور محصول پیچیده می شود.

خرید دستگاه شیرینگ پک

زاگرس ماشین کرج با تولید انواع دستگاه های بسته بندی و انواع دستگاه شرینک پک از جمله :دستگاه شیرینک اتوماتیک ، دستگاه شیرینک پک نیمه اتوماتیک ، دستگاه شیرینک دوخت از پهلو ، دستگاه شیرینک تونل بزرگ ، دستگاه لیبل شیرینک و سایر دستگاه های مرتبط با شیرینگ پک و انواع دستگاه بسته بندی، دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات ،دستگاه استرچ پالت و سایر دستگاه های صنعتی با به کار گیری اصول و فنون جدید و نیرو های زبده و متخصص در خدمت صنایع و مشتریان عزیز می باشد .

دستگاه های شرینک پک تولید شده توسط آریان زاگرس کرج در انواع مختلف با توجه به نیاز مشتریان با قیمت مناسب عرضه می شود.جهت مشاوه و استعلام قیمت دستگاه شیرینگ پک با ما تماس بگیرید

مقالات سایت
دستگاه بسته بندی