طراحی، ساخت، تولید و خرید ماشین آلات صنعتی

محصولات

طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی، بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

اشتراک گذاری در

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

آبگیر سانتریفیوژ

دستگاه آبگیر سانتریفیوژ

آبگیر سانتریفیوژ از ماشین آلات تولیدی ماشین سازی آریان زاگرس می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آبگیر سانتریفیوژ با ماشین سازی آریان زاگرس تماس بگیرید.

 ابگیرسانتریفیوژ

دستگاه ابگیرسانتریفیوژ یکی از ماشین الات خطوط شستشوی سبزیجات شرکت ماشین سازی اریان زاگرس است و مناسب جهت ابگیری حاصل از شستشوی سبزیجات میباشد.

این دستگاه با سیستم عملکرد چرخشی با نیروی گریز از مرکز و دور متغیر در حجم های متفاوت میتواند به آسانی آب حاصل از شستشوی انواع سبزیجات را گرفته و سبزی را برای مراحل بعد آماده سازی نماید.

ابگیر سانتریفیوژ در کار خانه های تولید و فراوری سبزیجات تازه و خشک اهمیت بسیار زیادی دارد چنانکه یک مرحله بسیار اساسی در چرخه فراوری سبزیجات محسوب می شود.

امروزه با بالا گرفتن بازار عرضه و تقاضا موج عظیمی از تولید وفراوری سبزیجات در بین عامه مردم بوجود امده است که خود در بهترین شکل ممکن با حداقل سرمایه موجود میتوان یک بنگاه زود بازده در راستای خط سبزیجات باشد .

عملکرد دستگاه ابگیر سانتریفیوژ

سیستم عملکرد آبگیر سانتریفیوژ به صورت الکترومکانیک میباشد و مخزن اصلی این ماشین با چرخیدن حول محوری با سرعت های متناسب با ظرفیت تولید ، میتواند به آسانی و به بهترین شکل ممکن آب سبزیجات را گرفته و محصولی یکدست و آری از هرگونه آب را برای مصرف و یا خرد کردن سبزی و همچنین خشک نمودن آماده سازی نماید.

اهمیت دستگاه آبگیر سانتریفیوژ سبزیجات

مراحل اولیه و روند فراوری سبزیجات از تمیز نمودن ، ضدعفونی و گل گیری شروع و  به مرحله  شستشو نهایی میرسد.

بعد از مرحله ی شستشو نوبت به آبگیری سبزیجات میرسد . در گذشته این کار کاملا سنتی انجام میشد ، بدین صورت که سبزیجات را بعد از شستشو بر روی پارچه قرار داده تا آب آن گرفته شود .اما اکنون به دلیل تولید بالا و بهداشتی انجام شدن کار از دستگاه آبگیر سانتریفیوژ استفاده میکنند  تا سرعت خشک کردن کار بالا رود و از هرگونه آلودگی در امان باشد.

دستگاه سانتریفیوژ آبگیری که توسط طراحان شرکت ماشین سازی آریان زاگرس طراحی شده است، در ابعاد و ظرفیت های متفاوت بنا به سفارش مشتری برای راه اندازی مشاغل خانگی ، صنعتی و کارخانه جات تولید و عرضه می شود.

 

مشخصات فنی دستگاه آبگیر سانتریفیوژ:

وزن دستگاه

برق مورد نیاز

عملکرد

ابعاد (سانتی متر)

120 کیلوگرم

تک یا سه فاز

220-380 ولت

 

مكاترونيك

185  طول

85  عرض

105 ارتفاع

 

توان برق مصرفی

ظرفیت دستگاه

نوع

جنس محصول

5 کیلو وات

500 الی 700 کیلوگرم           در 60 دقیقه

چرخشی (دورانی)

استنلس استیل

 

قیمت دستگاه آبگیر سانتریفیوژ

دستگاه سانتریفیوژ آبگیری که توسط طراحان شرکت ماشین سازی آریان زاگرس طراحی شده است، در ابعاد و ظرفیت های متفاوت بنا به سفارش مشتری برای راه اندازی مشاغل خانگی ، صنعتی و کارخانه جات تولید و عرضه می شود جهت استعلام قیمت دستگاه آبگیر سانتریفیوژ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


مقالات سایت
دستگاه بسته بندی