طراحی، ساخت، تولید و خرید ماشین آلات صنعتی

محصولات

طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی، بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

اشتراک گذاری در

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

قیمت دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی

مشخصات دستگاه های مختلف از لحاظ سیستم عملکرد و طریقه بسته بندی با یکدیگر متفاوت میباشند و اینگونه است که بنا به ظرفیت تولید در هر بخش از این ماشین تجهیزات متفاوتی به کار رفته است که با همین مشخصات میتوان قیمت دستگاه بسته بندی را مشخص نمود.

تاثیراجناس متفاوت در قیمت دستگاه بسته بندی

در نوع اجناس استفاده شده در تابلو برق تفاوت قیمتی فاحشی نهفته است و اینگونه تفاوتهاست که ماشین الاتی را که با سیستم کنترل پی ال سی و صفحه لمسی تاچ اسکرین را با انواع انالوگ آن متغییر کرده است.

و در قسمتی دیگر هم به اصطلاح مارک و برند قطعه استفاده شده نیز میتواند در چگونگی خرید دستگاه بسته بندی هائز اهمیت باشد، یک تابلوبرق مجهز با برند اشنایدر مارک آلمان حدود 40% تفاوت قیمت با نمونه های موجود در بازار دارد.

زاگرس ماشین کرج با در نظر گرفتن توان خرید مشتری به درخواست سفارش دهنده نوع برند استفاده شده را تعیین مینماید، و دست مشتری برای انتخاب جنس مورد نظر باز است و یک همکاری متقابل برای رضایت مشتریان خود ایجاد خواهد کرد.

دستگاه بسته بندی

انواع ماشین الات بسته بندی

 قیمت دستگاه بسته بندی بسته به نوع دستگاه و نحوه عملکرد آن تفاوت دارد. دستگاه بسته بندی برای نوع محصول متفاوت است مثال: برای بسته بندی حبوبات میبایست دستگاه بسته بندی حبوبات مختص انواع مواد گرانولی ساخته و تولید شود محصولات گرانولی مانند نخود، عدس، لوبیا، سویا، چیپس سیب زمینی، چپیپس میوه، انواع ریز دانه هامانند شکر، نمک، نمک دریایی، تافی،نبات، گردو، بادام، پسته، آجیل، فندق و تمامی موادی غذایی و محصولاتی که به صورت دانه میباشند.

این ماشین با عملکرد وزن، دقت بالایی در تولید بسته در اوزان مختلف را داراست دقت، سرعت، و کیفیت سه اصل مهم و ضروری در تولید است و ما این فاکتورها را براساس استانداردهای جهانی و مهندسی شده به اجرا دراورده ودر اختیار مشتریان خودخواهیم گذاشت.

بهترین دستگاه بسته بندی

از نگاه مشتری میتواند بسیار متفاوت باشد چرا که محصول برای نهایی شدن باید در راستای هزینه های موجود مقرون به صرفه بوده و تا حتی المکان در کاستن و اضافه نکردن مشکلات خریدار قدم بردارد و قیمت دستگاه بسته بندی میتواند با الگو گرفتن از از این موارد یک ماشین مناسب جهت انجام کار مورد نظر باشد.

عملکرد دستگاه بسته بندی

هر دستگاه بسته بندی جهت ایجاد یک بسته نیاز به مواد اولیه ای دارد که این موارد از جنس و محصول گرفته تا سلفون میبایست از بهترین کیفت تهیه شوند تا هم از نظرشکل ظاهری جلب توجه نماید و هم طرح روی بسته نشانگر محصول باشد.

لفاف هایی که امروزه در صنعت بسته بندی به کار میرود انواع مختلفی میباشد همانند سلفون صدفی که عمده مصرف کنندگان از این نوع به لحاظ عمومی بودن استفاده میکنند متالایز، فویل آلومینیوم و هر کدام به سلیقه تولید کننده باطراحی و ساخت کلیشه در صنعت چاپ تولید میشوند. 

مشخصات فنی :

وزن دستگاه

برق  لازم برای دستگاه

جنس بدنه

ابعاد (سانتی متر)

بسته به نوع آن از 600 الی 1100 کیلوگرم

سه فاز

380 ولت یا تک فاز 220 ولت

 

استنلس استیل

از 150 تا 220  طول

از 60 تا 120  عرض

از 120 تا 160 ارتفاع

 

توان برق مصرفی

نوع سیستم

سرعت عملکرد

ظرفیت دستگاه

از 2 الی 7.5 کیلو وات

متغیر

بسته به نوع دستگاه  
کیاوگرم در دقیقه

بسته به نوع دستگاه بر حسب  کیلوگرم در ساعت

 

 

مقالات سایت
دستگاه بسته بندی