منوی اصلی

ما در گوگل پلاس

 

جستجو

نظرات مشتریان

نظرسنجی های انجام شده توسط مشتریان!

  • بسیار عالی 
  • عالی
  • بسیارخوب
  • خوب
  • ضعیف
You are here: Home مقالات انواع دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک با توجه به نیاز مشتری طراحی و تولید می شود.دستگاه شیرینگ پک انواع متفاوتی دارد که در ادامه به انواع دستگاه شرینک پک و توضیح آنها می پردازیم.

انواع دستگاه شیرینگ پک عبارتند از:

  1.  دستگاه شیرینک اتوماتیک
  2.  دستگاه شیرینک پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ اتوماتیک:

در دستگاه شیرینگ اتوماتیک ،نیازی به فردی به عنوان اپراتور و کاربر دستگاه برای کشیدن نایلون بر روی محصول و ارسال آن به سمت کوره جهت حرارت را ندارد.

انواع دستگاه شیرینگ پک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه شیرینک پک نیمه اتوماتیک:

دستگاه شیرینک پک نیمه اتوماتیک ،همانگونه از نامش پیداست دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک بوده و همه مراحل توسط خود دستگاه انجام نمی گیرد و نیازمند اپراتوری جهت قرار دادن نایلون بر روی محصول و برش نایلون با زدن کلید تعبیه شده توسط کاربر و در نهایت هدایت آن بر روی ریل به سمت کوره می باشد.

انواع دستگاه شیرینگ پک

 

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه شيرينك پك :

دستگاه بسته بندی شرینک پک که به دستگاه شیرینگ پک یا شرینگ پک نیز معروف است جهت بسته بندی انواع کارتن ،جعبه ظروف مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.شرینگ کردن محصولات به عملیاتی گفته می شود که به جمع شوندگی پلاستیک بر اثر حرارت، دور تا دور محصول پیچیده می شود.

زاگرس ماشین کرج با تولید انواع دستگاه های بسته بندی و انواع دستگاه شرینک پک از جمله :دستگاه شیرینک اتوماتیک ، دستگاه شیرینک پک نیمه اتوماتیک ، دستگاه شیرینک دوخت از پهلو ، دستگاه شیرینک تونل بزرگ ، دستگاه لیبل شیرینک و سایر دستگاه های مرتبط با شیرینگ پک و انواع دستگاه بسته بندی،دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات ،دستگاه استرچ پالت و سایر دستگاه های صنعتی با به کار گیری اصول و فنون جدید و نیرو های زبده و متخصص در خدمت صنایع و مشتریان عزیز می باشد .

دستگاه های شرینک پک تولید شده توسط آریان زاگرس کرج در انواع مختلف با توجه به نیاز مشتریان با قیمت مناسب عرضه می شود.جهت مشاوه و استعلام قیمت دستگاه شیرینگ پک با ما تماس بگیرید

راههای ارتباطی ما

تلفن : 02634716952  - 02634716956 - 02634719222  تلفکس : 02634718222

همراه : 09123634345              09123638781

کرج : کمال شهر، بلوار شورا (بهشت سکینه ) خیابان چهارم ، پلاک 23

email : info@arianzagrosmachine.com